Vyhrajte skvelú hru Poznáš Európu?

Krásny predvianočný darček pre dvoch z vás. Náučno-vedomostná spoločenská hrá Poznáš Európu?

Tak napríklad viete, koľko európskych hlavných miest leží na Dunaji alebo čo sú to bliny? Koľko štátov sa radí k alpským krajinám? A podľa akého zvieraťa sa odvodzuje názov Kanárske ostrovy? (pozor, chyták :-))

 

Hra je úžasný darček pre všetkých, ktorí majú radi cestovanie. Potúlajte sa po Európe, spoznávajte jednotlivé krajiny a otestujte sa, koľko toho poznáte – napríklad aj s portálom LepšíDeň.sk. Hra je putovaním po európskych krajinách na podklade dvoch ilustrovaných herných plánov mapy Európy s viac ako 800 otázkami. Cieľom je nielen zabaviť sa, ale aj spoznať jednotlivé európske štáty, ich prírodu, históriu, kultúru a umenie a naučiť sa o nich viac, ako sú len bežné informácie.

 

Hra ponúka poučenie i zábavu. Radosť z toho, keď viete a zamyslenie, koľko toho ešte neviete. Ideálna nielen pre deti, mladých, ale aj dospelých.

 

Dajama si už v minulosti získala milovníkov hier tromi kúskami: Poznáš Slovensko? Poznáš Tatry? a Poznáš Bratislavu? Ak teda budete uvažovať nad vhodným darčekom, hru Poznáš Európu? nájdete vo všetkých dobrých kníhkupectvách po celom Slovensku. Alebo ju môžete vyhrať vďaka nášmu portálu Vyhrávam.sk – dvom ju radi pošleme, stačí zodpovedať našu jednoduchú otázku.

Urobte si aj vy lepší deň na www.facebook.com/lepsiden.sk

 

Správnu odpoveď na našu súťažnú otázku nájdete tu.

 

 

Hodnota ceny: 25,95 EUR

Súťaž ukončená
Počet súťažiacich 678

Výhercovia

Ostatné súťaže

Zapojte sa aj do iných zaujímavých súťaží

karel-gott

Karel Gott

Zapojte sa do súťaže o CD veľkých hitov Karla Gotta